Series
Ratings
12
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Blood FreeRated ★ 0.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5