Titles you rated
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
- Yona of the DawnRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Tokyo Tarareba Girls 2020Rated ★ 5.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 5.0