Series
Ratings
19
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
MistyRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Steal HeartRated ★ 5.0