Series
Ratings
142
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 2.0
On AirRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 2.5
BigRated ★ 1.5
Couple or TroubleRated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
High KickRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 2.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
HouseRated ★ 3.0