Movies
Ratings
125
Scandal MakersRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
FameRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
RobotsRated ★ 4.5
Chicken RunRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 4.5
SurrogatesRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.5