Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 1.0
New OrderRated ★ 2.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
The AssessmentRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 5.0