Titles you rated
BootsRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
The Murky StreamRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 2.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 4.0
Generation KillRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- 주관식당Rated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0