Titles you rated
HopeRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 2.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0