Movies
Ratings
349
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Hail, Caesar!Rated ★ 1.5
Missing YouRated ★ 4.0