Titles you rated
Attila MarcelRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 3.0
Frances HaRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
WadjdaRated ★ 4.0
The Great BeautyRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Grace of MonacoRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.0