Movies
Ratings
2702- Murder ReportRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Trainwreck: Poop CruiseRated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Other Boleyn GirlRated ★ 2.0
A Normal WomanRated ★ 1.5
The PactRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
The Electric StateRated ★ 2.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.5- VirusRated ★ 2.0