Titles you rated
Alice in EarnestlandRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5- Someday or One DayRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
The Point ManRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5- HeroRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 1.5
The TerminalRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5