Movies
Ratings
923
Letters from Iwo JimaRated ★ 4.5
MantisRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Nobody 2Rated ★ 4.0
MartyrsRated ★ 3.0
PadakRated ★ 2.5
JulesRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.5
Bogota: City of the LostRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
One on OneRated ★ 2.5
Smile 2Rated ★ 3.0
When Evil LurksRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 2.0
Hot BloodedRated ★ 1.5
EscapeRated ★ 2.0
JarheadRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0