Movies
Ratings
605
No Country for Old MenRated ★ 4.0
HibikiRated ★ 2.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Voice of SilenceRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 4.5
SpectreRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
The WifeRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
The Good DinosaurRated ★ 2.5
The Age of AdalineRated ★ 2.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 2.0
Deadpool 2Rated ★ 2.5