Titles you rated
Green BookRated ★ 4.5
CloserRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
St. VincentRated ★ 3.5
AdriftRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
LaggiesRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
CJ7Rated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Pumpkin and MayonnaiseRated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 2.0
No Strings AttachedRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.5