Series
Ratings
36- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.5
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 2.5
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 4.5
Food Wars! The Second PlateRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
The Morose MononokeanRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0- www.working!!Rated ★ 2.0