Series
Ratings
169
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Glass SlippersRated ★ 3.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0- Terms of EndearmentRated ★ 3.0
One More Happy EndingRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0- A Bluebird Has ItRated ★ 4.0
- Unstoppable MarriageRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 3.0
Late Night RestaurantRated ★ 1.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
- The Reason I'm Getting MarriedRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
The Great Gye Choon-binRated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 3.5
Vampire IdolRated ★ 3.0