Titles you rated
Frozen IIRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
The Hurricane HeistRated ★ 1.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 2.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 1.5
Big EyesRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0