Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Death ProofRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 1.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
The BabysitterRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Badland HuntersRated ★ 2.5
BabylonRated ★ 5.0
The KillerRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 4.0
Happy Death Day 2URated ★ 3.0