Movies
Ratings
82
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.0
The Gifted HandsRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 4.0