Titles you rated
GravityRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0