Titles you rated
The Divine MoveRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.0
Children...Rated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
CarsRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 2.0