Series
Ratings
53
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 0.5
The Light in Your EyesRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 4.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
MistyRated ★ 4.5