Titles you rated
365 DaysRated ★ 3.0
ExtractionRated ★ 2.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.5
ViceRated ★ 4.5
AlphaRated ★ 2.5
Creed IIRated ★ 3.0
The Lego Movie 2: The Second PartRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.0
Shazam!Rated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.0
The Fate of the FuriousRated ★ 2.0
Furious 7Rated ★ 2.5