Titles you rated
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.5
LegionRated ★ 5.0
VeepRated ★ 5.0
VeepRated ★ 5.0
VeepRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
FargoRated ★ 5.0
GothamRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 3.5
VeepRated ★ 5.0
VeepRated ★ 5.0
VeepRated ★ 4.5
LegionRated ★ 5.0- FargoRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0