Movies
Ratings
251
Shrek 2Rated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The CatRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 2.5
For the EmperorRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 0.5
Ice AgeRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 0.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 2.5
PandorumRated ★ 4.5
Goal! The Dream BeginsRated ★ 5.0
Now Is GoodRated ★ 4.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 4.5