Titles you rated
SSSS.GRIDMANRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 2.5
Adventure TimeRated ★ 3.0
The Sound of Your HeartRated ★ 2.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
- Montana JonesRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
Kyle XYRated ★ 5.0
Z NationRated ★ 2.5
Z NationRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 2.0