Movies
Ratings
238
Mickey 17Rated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
BLUE GIANTRated ★ 4.5
SawRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
Special DeliveryRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0