Titles you rated
NopeRated ★ 4.0
Sing 2Rated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 2.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Truth or DareRated ★ 2.5
Men in BlackRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
TenetRated ★ 5.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5