Movies
Ratings
752
LucyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Ping PongRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 1.0
LaundryRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 2.5
White House DownRated ★ 2.5
ChaosRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
RushRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 2.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0