Series
Ratings
18- Mom's train tripRated ★ 4.5
DeodeumiTV: Udangtangtang AntenaRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
The Best Moment To Quit Your JobRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.0