Titles you rated
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.0
My DictatorRated ★ 2.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.0- One Sunny DayRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 2.0
TangledRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 3.5