Titles you rated
Yuru Camp△Rated ★ 5.0
Pokémon: Mewtwo ReturnsRated ★ 5.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0- 頭文字D: Third StageRated ★ 5.0
- Initial D: Second StageRated ★ 5.0
Initial D: First StageRated ★ 5.0- Future GPX Cyber Formula 11Rated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 1.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 5.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 3.0
Dragon ZakuraRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 0.5
SKY CastleRated ★ 1.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
No Side GameRated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0