Series
Ratings
366
True DetectiveRated ★ 4.5
Masters of the AirRated ★ 3.5
AsuraRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
KaosRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 3.5
Run with the WindRated ★ 4.0
Ima Koko ni Aru Kiken to Boku no Koukando ni TsuiteRated ★ 4.0
Lessons In ChemistryRated ★ 4.0
Palm Royale Season 1Rated ★ 3.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 4.0
Happy ValleyRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
All the Light We Cannot SeeRated ★ 3.5
Gekokujo KyujiRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0