Series
Ratings
59
A Dance From AfarRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
PartnerRated ★ 5.0
Dear White PeopleRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 4.5
The Outstanding WomanRated ★ 3.5- Deux YeojaRated ★ 5.0
- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 5.0