Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 5.0
LeonRated ★ 3.0