Titles you rated
The King and IRated ★ 5.0
Ghostbusters IIRated ★ 4.0
KickboxerRated ★ 5.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 5.0
Game of DeathRated ★ 5.0
Empire of the SunRated ★ 5.0
OutbreakRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
The NegotiatorRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 5.0
Me, Myself & IreneRated ★ 2.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The Man Who LaughsRated ★ 3.0
The VillageRated ★ 5.0
White NightRated ★ 2.0
Never Ending StoryRated ★ 2.0