Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 3.0