Series
Ratings
46
Killing EveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 5.0