Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- One WinRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 3.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.0
Sea FeverRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.0
The First OmenRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.0
Our SeasonRated ★ 3.5