Titles you rated
- Criminal JusticeRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Dark TouristRated ★ 4.0
My Only OneRated ★ 1.5
Blessing of the SeaRated ★ 1.5
Left-Handed WifeRated ★ 3.0- 세계테마기행 - 태양신의 나라를 만나다, 페루Rated ★ 3.5
- 세계테마기행 - 찬란한 빛, 모로코Rated ★ 3.5
- 세계테마기행 - 카리브해의 보석, 쿠바Rated ★ 3.5
The Last EmpressRated ★ 3.0
Memories of the AlhambraRated ★ 1.5
The Alienist Season 1Rated ★ 4.5
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Super Daddy YeolRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
BonobonoRated ★ 4.5
Bring It On, GhostRated ★ 3.5