Titles you rated
PhobiaRated ★ 2.0
Redd Inc.Rated ★ 3.0
ATMRated ★ 3.0
Guinea Pig 2: Flower of Flesh and BloodRated ★ 3.0
The PossessionRated ★ 3.0
SlitherRated ★ 3.0
The Eye 2Rated ★ 2.0
Muoi: The Legend of a PortraitRated ★ 2.0
Ju-on: Black GhostRated ★ 3.0
Sadako 3DRated ★ 3.0
YogaRated ★ 3.0
Ghost TrainRated ★ 3.0- Bride of ChuckyRated ★ 3.0
Dark WaterRated ★ 2.0
The WigRated ★ 3.0
SpiralRated ★ 4.0
The Midnight Meat TrainRated ★ 4.0
The GrudgeRated ★ 4.0- The Haunted House ProjectRated ★ 3.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.0