Titles you rated
- My Lady Boss, My HeroRated ★ 3.0
- Jungle Fish 1Rated ★ 3.0
GloriaRated ★ 2.0- FamilyRated ★ 5.0
- I Need a FairyRated ★ 3.5
TemptationRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 1.0- KkangsooniRated ★ 4.0
The Night WatchmanRated ★ 3.0
A Man Called GodRated ★ 4.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 2.5
TriangleRated ★ 3.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 4.0
Temptation of an AngelRated ★ 4.0
Melody of LoveRated ★ 3.0
Jeon Woo ChiRated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 2.0
MamaRated ★ 5.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 4.0
Hotel KingRated ★ 2.0