Movies
Ratings
22- Kid CopRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0