Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 3.0
One-LineRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 0.5
Jack ReacherRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.0
The Big BlueRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 1.0
Ocean's EightRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
FrankRated ★ 3.5