Titles you rated
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Suite FrançaiseRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Marry MeRated ★ 3.0
CyranoRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 2.5
I WishRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Perhaps LoveRated ★ 3.5