Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
You Season 5Rated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5