Titles you rated
My BrotherRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Alien³Rated ★ 3.5
Girl by GirlRated ★ 0.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.5
The Hot ChickRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
MulanRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5
Scary Movie 5Rated ★ 3.5
Cube ZeroRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.0