Titles you rated
Bring It OnRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5- The Last RideRated ★ 3.0
StorksRated ★ 3.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5