Titles you rated
In TimeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0